Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Kapadokya Turu 3 Gece 3 Gün

6.999,00 ₺
 • Kapadokya Turu 3 Gece 3 Gün
 • Kapadokya Turu 3 Gece 3 Gün
 • Kapadokya Turu 3 Gece 3 Gün
 • Kapadokya Turu 3 Gece 3 Gün
 • Kapadokya Turu 3 Gece 3 Gün
 • Kapadokya Turu 3 Gece 3 Gün
 • Kapadokya Turu 3 Gece 3 Gün
 • Kapadokya Turu 3 Gece 3 Gün
 • Kapadokya Turu 3 Gece 3 Gün

KAPADOKYA TURU 3 GÜN 3 GECE

İzmir’den Kapadokya Turu – 3 Gece 3 Gün
ÜRGÜP – GÖREME – AVANOS – AKSARAY
KAPADOKYA
En İyi Hizmet, En İyi Otel Konaklamaları

 

 

  TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  15.06.2024 - 18.06.2024Müsait6.999,00 ₺8.499,00 ₺6.999,00 ₺0 - 3 Yaş Ücretsiz
  4 - 11 Yaş 5.499,00 ₺
  0 - 3 Yaş Ücretsiz
  4 - 11 Yaş 5.499,00 ₺
  Taksitler »
  17.06.2024 - 20.06.2024Müsait6.999,00 ₺8.499,00 ₺6.999,00 ₺0 - 3 Yaş Ücretsiz
  4 - 11 Yaş 5.499,00 ₺
  0 - 3 Yaş Ücretsiz
  4 - 11 Yaş 5.499,00 ₺
  Taksitler »
  20.06.2024 - 23.06.2024Müsait6.999,00 ₺8.499,00 ₺6.999,00 ₺0 - 3 Yaş Ücretsiz
  4 - 11 Yaş 5.499,00 ₺
  0 - 3 Yaş Ücretsiz
  4 - 11 Yaş 5.499,00 ₺
  Taksitler »
Kalkış Yerleri:
 • Mavişehir Mavi Bahçe Önü (18:30)
 • Bostanlı İskele (18:40)
 • Karşıyaka Anıt (18:45)
 • Bayraklı Üstgeçit (18:50)
 • Fahrettin Altay Pamukkale Yazıhane Önü (19:20)
 • Hatay Üçyol Kamilkoç Önü (19:35)
 • Şirinyer Eroğlu iş Merkezi (19:45)
 • Bornova Ege Üniversitesi Hastane Önü (Kültür Büfe Önü) (20:00)
Tur Hareket Tarihleri:
15, 17, 20 Haziran
  1. Gün: İZMİR HAREKET – AFYON - KONYA - AKSARAY

  Akşam belirnen noktalardan değerli Gezenti tur misafirlerimizi aldıktan sonra hareket ediyoruz. Güzel bir yolculuk ve molalarla sabah saatlerinde AKSARAY’da oluyoruz.

  2. Gün: IHLARA VADİSİ - NARLI GÖL - YERALTI ŞEHRİ - GÜVERCİNLİK VADİSİ - UÇHİSAR KALESİ - PAŞABAĞ

  Sabah saatlerinde Aksaray Tesislerinde alacağımız (extra) sabah kahvaltısından sonra NEVŞEHİR-NİĞDE-KAYSERİ üçgeninde bulunan, doğal güzelliklerini 3268 m. yüksekliğindeki HASAN DAĞI’na borçlu olan, Perslerin “GÜZEL ATLAR DİYARI” diye adlandırdıkları KAPADOKYA bölgesinde turumuza başlıyoruz. İlk olarak içerisinde 105 tane kilise barındıran IHLARA VADİSİ’ni geziyoruz. Vadi içinde akan MELENDİZ ÇAYI boyunca rehberimiz eşliğinde yürüyerek gezimizi tamamlıyoruz. Güzergâhımız üzerinde, volkanik bir arazi içerisinde bulunan NARLI GÖLÜ (Krater Gölü) görüyoruz. Bölge tarihi ve o devirdeki sosyal yapıyı, yaşam tarzını gösteren yöredeki YERALTI ŞEHRİ’ni görmeye gidiyoruz. Düşman baskınlarından kaçan binlerce kişinin, aylarca yaşayabileceği mühendislik harikası olan Yeraltı Şehrini geziyoruz. Bu büyülü atmosferden sonra GÜVERCİNLİK VADİSİ’ne gidiyoruz. Daha sonra UÇHİSAR KALESİ’ni panoramik görüp fotoğraflıyoruz. Peri bacalarının en güzel fotoğraflandığı yerlerden olan PAŞABAĞLARI’nda  vereceğimiz molamızın ardından çanak çömlek atölyesinde çömlekçilik hakkında bilgi alma ve alışveriş yapma fırsatı buluyoruz. Turumuzun sonunda otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

  3. Gün: HACI BEKTAŞ TÜRBESİ - ÜRGÜP - GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ - DERBENT VADİSİ - ÜÇGÜZELLER

  Sabah kahvaltısından sonra otelimizden ayrılıp HACIBEKTAŞ ilçesine gidiyoruz. HACI BEKTAŞ-I VELİ türbesi, külliyesi ve BALIM SULTAN türbesi, NADAR AVLUSU, ASLANLI ÇEŞME ziyaretlerimizin ardından, ÜRGÜP’e dönüyoruz, öğle yemeği ve şehir turu için aldığımız serbest zamanın ardından, Kapadokya'nın en güzel yerlerinden GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİNİ'ni geziyoruz. Kaya kiliseleri (Elmalı, Yılanlı, Barbara Kiliseleri), yemekhanemutfak, kiler ve İncil’in baştan sona resmedildiği Tokalı Kilise müzede göreceğimiz yerler arasında olacak. Yörede üretilen şaraplarının tanıtıldığı şarap mahzenlerini gezip Kapadokya’nın lezzetli şaraplarını tatma imkânı buluyoruz. DEVRENT VADİSİ'nin eşsiz tarihi güzelliklerine tanık oluyoruz. Kapadokyanın simgesi haline gelen ÜÇGÜZELLER'de vereceğimiz fotoğraf molamızın ardından otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyen konuklarımıza (extra) KAPADOKYA GECESİ EĞLENCESİ'ne katılıyoruz.

  4. Gün: SULTANHANI - KONYA - AFYON - İZMİR

  Sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıp; tarihi ipek yolu üzerindeki Selçuklu mimarisi hanlarından en büyüğüolan SULTANHANI kervansarayını ziyaret edip son noktamız olan KONYA' ya doğru hareket ediyoruz. Konya' da Mevlana Türbesini görüp öğle yemeği için alacağımız moladamızdan sonra gezimizi  tamamlayıp İZMİR’e doğru hareket ediyoruz, yoldaki gerekli molaların ardından uygun saatler'de İzmir’de oluyoruz. Bir sonraki GEZENTİ organizasyonunda buluşmak dileğiyle sizlerle vedalaşıyoruz.

  yesTurumuza sitemiz üzerinden kredi kartınız ile taksitli veya tek çekim ödeme yaparak rezervasyon oluşturabilirsiniz.
  yesRezervasyon hatlarımızdan bizlere ulaşarak ön ödeme yapıp,kalan ödemenizi araçta tamamlayacak şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz.
  yesOfisimize gelerek nakit veya kredi/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

Ek Bilgiler

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8-İzmir Gezenti Turizm, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı İzmir Gezenti Turizm’ın belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre İzmir Gezenti Turizm web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.

İptal Şartları

Yorumlar

Kapadokya Turu 3 Gece 3 Gün HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Tur Bilgileri

 • Konaklama
  Yarım Pansiyon
 • Gezilecek Yerler
  Kapadokya Turu, Ihlara Vadisi, Yeraltı Şehirleri, Ürgüp, Göreme, Paşabağ, Devrent Vadisi, Hacıbektaş, Balon Turu, Türk Gecesi, Konya Mevlana Turu.
 • Kalkış
  20:30 Mavibahçe Mavi Bahçe Önü > 20:40 Bostanlı İskele Tramvay durağı arkası > 20:45 Karşıyaka Anıt Önü > 20:00 Üçkuyular Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü > 20:20 Hatay Üçyol Otobüs Ofisleri Önü > 21:00 Bornova Ege Üniversitesi Hastanesi önü
 • Telefon
  0232 445 88 88

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • 2 Gece Y.P Konaklama 
 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Çevre Gezileri
 • Seyahat Sigortası
 • Otobüs içi İkramları
 • 2 Sabah kahvaltısı - 2 Akşam Yemeği
 • Rehberlik Hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tüm Öğlen Yemekleri - Yol güzergahında alınan yemekler
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • Müze Ören Yeri Girişleri ( MüzaKart Önerilir)
 • Balon Binme Turu ( Fiyatlar değişkenlik göstermektedir )
 • Balon Seyir Tepesi Turu
 • Geleneksel TÜRK GECESİ
 • ATV Safari
 • At Safari

NOT: Müze Kartınızı Ören Yeri girişinde çıkarttırabilirsiniz! Müze Kartı Yetişkin (60₺), Öğrenci (30₺) - Öğrenci Kartı şartı bulunmaktadır.

* Ekstra turlara Katılım Zorunluluğu yoktur!

Yardımcı Olalım

Benzer Turlar

© 2023 Gezentim.com kuruluşudur. Tüm Hakları Saklıdır.

Whatsapp
0232 445 88 88 Sizi Arayalım Mı?